1

3

4

5

Центр міжнародної діяльності та освіти запрошує викладачів, молодих науковців та співробітників Університету взяти участь в інформаційних днях щодо Рамкової програми з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», що відбудуться  у період з  28 червня по 9 липня 2021 року.

Організатор – Європейська Комісія.

Попередні дати проведення інформаційних сесій за згаданими темами:

• 28 червняІнфраструктури / Infrastructures
  • 30 червняЦифрові технології, індустрія та космос / Digital, industry & space (кластер 4)
  • 30 червня - Громадянська безпека для суспільства / Civil security for society (кластер 3)
  • 1 липня - Культура, творчість та інклюзивне суспільство / Culture, creativity & inclusive society (кластер 2)
  • 1 липня - Дії Марії Склодовської-Кюрі: нові аспекти в рамках програми «Горизонт Європа» / The Marie Skłodowska -Curie Actions
  • 2 липня - Здоров'я / Health  (кластер 1)
  • 5 та 6 липня - Клімат, енергія та мобільність / Climate, energy & mobility (кластер 5)
  • 7 та 8 липня - Продовольство, біоекономіка, природні ресурси, сільське господарство та навколишнє середовище / Food, bioeconomy, natural resources, agriculture & environment  (кластер 6)
  • 9 липня - Європейський дослідницький простір (ERA) та поширення участі / European Research Area (ERA) & Widening

Детальна програма заходу та посилання на пряму трансляцію:

Для участі не потрібна попередня реєстрація