1

3

4

5

Харківський національний університет міського господарства  імені О.М. Бекетова є партнером Близькосхідного технічного університету (METU) (Анкара, Туреччина)  в реалізації міжнародного проєкту ERASMUS+ International Credit Mobility (ICM).

У рамках реалізації проєкту 21-25 червня відбудеться міжнародне онлайн стажування науково-педагогічного персоналу за темою «Цифровізація та світ під час пандемії» (The digital work and the world in the time of pandemic).

У зв’язку з вище зазначеною інформацією,  Центр міжнародної діяльності та освіти   оголошує конкурс серед викладачів Університету на участь у міжнародному  стажуванні.

Важливо: Мова міжнародного стажування – англійська;

участь у міжнародному  стажуванні – безкоштовна.

Конкурсний відбір відбудеться в 2 етапи: подання документів та співбесіда.

Перелік документів, які необхідно подати англійською мовою:

- CV / резюме в форматі EUROPASS;

- Сертифікат знання англійської мови (можливо пройти внутрішнє тестування в Університеті та надати підтвердження знання за формою у додатку - English proficiency document)

Отримання сертифікату здійснюється на кафедрі Іноземних мов (завідувач кафедри- Ільєнко О.Л), кім. 313 корпус ЦК, 3 поверх, тел.: (057) 707-31-240.

- Мотиваційний лист (Statement of purpose)

- Заповнена анкета за посиланням: https://forms.gle/5vwDwrwUgT8L3o4P8

Відповідний пакет документів потрібно подати до Центру міжнародної діяльності та освіти до 11 червня 2021 року.

За результатами відбору кандидатів буде запрошено на співбесіду.

Засідання комісії з відбору  та співбесіда з кандидатами відбудеться в Центрі міжнародної діяльності та освіти 14 червня о 13:00 годині.

Інформацію про переможців буде опубліковано на сайті Центру міжнародної діяльності та освіти  15 червня.

Детальніша інформацію про програму стажування за посиланням: https://ico.metu.edu.tr/duyuru/5th-international-staff-training-week-virtual-call-applications

За додатковою інформацією звертайтеся до Центру міжнародної діяльності та освіти: каб. 228а (академічний корпус), тел. 707-30-50

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki