7 09 2020
Шановні студенти, навчальний процес у ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбувається з використанням веб-ресурсів Університету та сервісів Office365

Пропонуємо відеоінструкцію з налаштування корпоративного облікового запису користувача в системі Office365 та реєстрації на головних е-ресурсах Університету:

Рекомендуємо завантажити мобільні додатки:

• MS Outlook;
  • MS Teams;
  • MOODLE MOBILE.

Увага! На е-пошту, яку Ви вказували при реєстрації е-кабінету під час Вступної кампанії має надійти лист з даними вашого облікового запису користувача в системі Office365.

У разі виникнення запитань, звертайтесь на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефонам (057) 7073275 и (067)4523517 (Віталіна Володиміровна Коненко) або в чаті MS Teams.

Успіхів!

Ми у соцмережах