1

2

3

4

Аспірантура

5

8 червня відбулась робоча on-line зустріч учасників проєкту «Магістерська програма «Розумний транспорт і логістика для міст» (SmaLog)». У анонсованому заході взяли участь представники університетів-партнерів програми Катерина Вакуленко з України, Грузії, Польщі, Німеччини та Італії.

Сьогодні відбувся останній день захисту дипломних робіт бакалаврів з обліку та оподаткування.

Шановні випускники! Щиро вітаємо Вас із закінченням першого бакалаврського рівня навчання та запрошую до магістратури.

Студенти 1 курсу групи А-2020-3 кафедри основ архітектурного проєктування факультету АДОМ Сухіна Т., Зацепа С., Герус А., Тиназли Е., Білецька К., Полещук М. під керівництвом старших викладачів Коровкіної Г.А. і Богданової Л.О. презентували в Харківському науковому ліцеї-інтернаті "Обдарованість" проєкт тіньового навісу на рекреаційній території ліцею.

1

11 червня 2021 р. відбулась екскурсія на підприємство ПрАТ "Харківський плитковиий завод". Студенти 3 курсу Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, спеціальності 076 - Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та керівник практики, старший викладач Наталія Дріль, дізнались як відбувається виробництво плитки та що сприяє успіху компанії на українському та закордонних ринках.

нагорода ХНУМГ
16 червня 2021 року голова Харківської обласної державної адміністрації Айна Тимчук нагородила найкращіх діячів науки, культури та соціальної сфери регіону.

Ми у соцмережах

facebook  instagram Wiki

Календар подій

Кафедри ХНУМГ

Банківські реквізити ХНУМГ

Архив

Творчий конкурс АДОМ

ОП Міжнародна економіка

Олімпіада

ШРУ

Підготовчі курси освіта

дист навч 19

ЦДОК копия

vtour

Проєкт реставрації ХНУМГ на Фейсбуці

 

Додаткова освіта

Освітні ресурси

Баннер енерго

На сайті 351 гість та 0 користувачів